CENÍK SLUŽEB

Čištění interiéru

Základní přeluxování interiéru, setření prachu, základní péče o plasty a provonění interiéru.

999Kč
Čištění interiéru a exteriéru

Základní luxování interiéru,čištění interiéru včetně mezidveřních prostor, provonění interiéru, péče o plasty + ruční mytí exteriéru, ruční sušení karoserie a prahů.

1490,-

Tepování interiéru

Základní luxování interiéru, tepování sedadel a koberců. Tepování oživí a provoní interiér. Čištění a ošetření interiéru je samozřejmostí. Přípravek je tlačen do koberců a sedadel pod vyšším tlakem, aby se zajistilo hloubkové čištění tkaniny a následně vysáto. Je nutné demontovat sedadla.

2490,- 

Kožený interiér

Pokud Váš vůz disponuje koženým interiérem, je nezbytná péče o něj. 

Zahrnuje základní luxování interiéru, základní péči o plasty, provonění interiéru, avšak tento balíček obsahuje hloubkové čištění a následnou ochranu kožených částí interiéru Gtechniq L1 Leather Guard.

2590,-

Dezinfekce interiéru ozónem

Trápí Vás nežádoucí zápach či zápachy v interiéru?

Ozón dokáže zbavit interiér nejen zápachu, ale i důkladně dezinfikuje interiér. Zahubí veškeré mikroorganismy, které se zde nachází. 


390,-


Pro složky IZS zcela ZDARMA!


Voskování karosérie

Pokud chcete lak svého vozu chránit v podobě voskování, tato možnost tu samozřejmě je. Používáme jen ověřené vosky a ty ochrání Váš vůz před povětrnostními vlivy a UV zářením.

Lak vozu se připraví za pomoci ručního mytí, dekontaminace laku (chemickou a mechanickou cestou), která zajistí odstranění polétavé rzi, živice atp. Následuje důkladné odmaštění vozu a následná aplikace vosku.

2190,-.

Detailing

Krom běžného čištění interiéru se zabýváme i detailingem, který je pomyslný strop v čištění vozu. Jedná se o časově náročnější úkon, jelikož se demontují sedadla, detailně se čistí všechny spáry, výdechy, bezpečnostní pásy, atd. Defakto vše, na co si člověk vzpomene. Detailing interiéru zahrnuje jak tepování, čištění párou a mnoho dalšího, aby byl výsledek perfektní!

Cena od 3490,- 

Korekce a leštění laku

Zde nelze napsat specifickou cenu. Cenu lze určit pouze po konzultaci a vizuální prohlídce vozu.

Malý vůz (např. Fabia, Audi A1, Mini, atd.) 

od 4499,-


Střední vůz (např. VW Golf, Octavia, BMW 2-4,  atd.)

od 5499,-

 

Velký vůz (např. VW Passat, Škoda Superb, BMW 5, Audi A5-6, Q5, atd.)

od 7499,-


Extra velký vůz  (např. Rang Rover, Volvo XC90, BMW X5-6, atd.) 

od 9499,-

 Supersport/luxusní vozy (např. Ferrari, Porsche 911, Bentley, atd.)

od 11999,-


Ceny se mohou lišit ohledem na stav laku vozidla. 

Renovace světlometů

Jsou světla Vašeho vozu zažloutlá a už tolik nesvítí? Příčinou bývají zašlé plexiskla světlometů, to napravíme během “chvíle” a světla budou opět jako nová!

od 990,- za pár (dle náročnosti a požadavků klienta)  

Aplikace PPF folie

Zajišťujeme taktéž aplikaci ochranných PPF folií o tloušťce 150-200 mikronů. Dokonale ochrání Váš vůz před odletujícími kamínky apod. Zaručí tak 100% ochranu před mechanickým poškozením laku.


Cena: Individuální dle požadavků klienta

PDR

Opravy poškození karosérie bez poškození laku za pomoci metody PDR. 

Cena: Od 990,- 

Něco navíc?

Nenašli jste zde vše, co chcete svému vozu dopřát? Neváhejte nás kontaktovat! Společně něco vymyslíme, jelikož náš zákazník je náš pán!

Vyjdeme Vám vstříc jak jen to bude možné.