CENÍK SLUŽEB

Čištění interiéru a exteriéru

Základní luxování interiéru,čištění interiéru včetně mezidveřních prostor, provonění interiéru, péče o plasty + ruční mytí exteriéru, ruční sušení karoserie a prahů.

1990,-

Tepování interiéru

Základní luxování interiéru, tepování sedadel a koberců. Tepování oživí a provoní interiér. Čištění a ošetření interiéru je samozřejmostí. Přípravek je tlačen do koberců a sedadel pod vyšším tlakem, aby se zajistilo hloubkové čištění tkaniny a následně vysáto.

3190,- 

Kožený interiér

Pokud Váš vůz disponuje koženým interiérem, je nezbytná péče o něj. 

Zahrnuje základní luxování interiéru, základní péči o plasty, provonění interiéru, avšak tento balíček obsahuje hloubkové čištění a následnou impregnaci kůže.

od 2490,-

Dezinfekce interiéru ozónem

Trápí Vás nežádoucí zápach či zápachy v interiéru?

Ozón dokáže zbavit interiér nejen zápachu, ale i důkladně dezinfikuje interiér. Zahubí veškeré mikroorganismy, které se zde nachází. 


390,-


Voskování karosérie

Pokud chcete lak svého vozu chránit v podobě voskování, tato možnost tu samozřejmě je. Používáme jen ověřené vosky a ty ochrání Váš vůz před povětrnostními vlivy a UV zářením.

Lak vozu se připraví za pomoci ručního mytí, dekontaminace laku (chemickou a mechanickou cestou), která zajistí odstranění polétavé rzi, živice atp. Následuje důkladné odmaštění vozu a následná aplikace vosku.

2790,-.

Renovace laku

Jelikož každý vůz je jiný a majitelé mají odlišné nároky, nelze napsat specifické ceny. 

Cenu lze upřesnit po konzultaci s daným vozem.

Tónování oken

Nabízíme také tónování oken pomocí folií značky SunTek.

Ceny se odvijí od velikosti a typu vozu.

Malý vůz typu Fabia - 3300,-

Limuzína typu Audi A6 - 3700,-

MPV a dodávky typu Multivan - 4200-4900,-

Renovace světlometů

Jsou světla Vašeho vozu zažloutlá a už tolik nesvítí? Příčinou bývají zašlé plexiskla světlometů, to napravíme během “chvíle” a světla budou opět jako nová!

od 1290,- za pár (dle náročnosti a požadavků klienta)  

Aplikace PPF folie

Zajišťujeme taktéž aplikaci ochranných PPF folií o tloušťce 150-200 mikronů. Dokonale ochrání Váš vůz před odletujícími kamínky apod. Zaručí tak 100% ochranu před mechanickým poškozením laku.


Cena: Individuální dle požadavků klienta

Ochrana střechy kabrioletu/textilních částí interiéru

Ochrana zajišťuje voděodpudivost na všech textilních částech, ať už se jedná o střechu kabrioletu, nebo textilní čáti v interiéru. Před tímto úkonem je nutné textil důkladně vyčistit.


Střecha kabrioletu od 2490,-

Interiérový díl 290,-/ks

Hvězdné nebe ve Vašem voze

Montáží optických vláken do stropnice vozu lze simulovat hvězdné nebe, jsme schopni namontovat jak jednobarevné, tak RGB. Cena se odvijí od počtu aplikovaných vláken. Pro více informací nás kontaktujte.


Cena od 7990,-

Něco navíc?

Nenašli jste zde vše, co chcete svému vozu dopřát? Neváhejte nás kontaktovat! Společně něco vymyslíme, jelikož náš zákazník je náš pán!

Vyjdeme Vám vstříc jak jen to bude možné.