C2 Liquid Crystal

S C2 Liquid Crystal získá Váš vůz okamžitou ochranu po dobu 6 měsíců. Vysoká hydrofobnost, vysoký lesk, ochrana proti UV.

cena: 1599Kč

EXO V4

EXO V4 nabízí vysokou hydrofobnost a díky svému unikátnímu složení má "samočistící" efekt. Tudíž Váš vůz  ochrání před UV, různými nečistotami a to po dobu 12-18 měsíců.

cena: 7000Kč 

C1+EXO V4

C1 Crystal Lacquer je extrémně odolný, protože se vlastně stává funkčním povrchem automobilu. C1 tvoří krystalický film, který je velmi tvrdý - díky této vlastnosti je odolný proti poškrábání a preventivně zabraňuje menším škrábancům, které mohou na relativně měkkém laku vzniknout nesprávnou technikou mytí vozu. Trvanlivost ochrany 3-5 let.

cena:11000Kč

Crystal Serum Light

 Pokud chcete svému vozu dopřát vysoký lesk, odolnost proti jemným či kruhovým škrábancům a ochranu proti nečistotám, Gtechniq Crystal Serum Light představují špičku mezi produkty na ochranu laku.

Ochrání lak Vašeho vozu po dobu až 5 let. 

cena:13000Kč

Crystal Serum Light + EXO V4

 Pokud chcete svému vozu dopřát vysoký lesk, odolnost proti jemným či kruhovým škrábancům a ochranu proti nečistotám, Gtechniq Crystal Serum Light představují špičku mezi produkty na ochranu laku. Díky EXO V4 získá lak vysokou hydrofobnost a samočistící efekt. 

Ochrání lak Vašeho vozu po dobu až 5 let.   

cena:15000Kč

Crystal Serum ULTRA

Pokud chcete to nejlepší, co nyní trh nabízí, tak je to rozhodně Gtechniq Serum Ultra. 

Tento keramický povlak mohou aplikovat pouze akreditovaní detaileři. 

Váš vůz získá ten nejlepší a nejtvrdší keramický povlak, jaký lze jen nabídnout. Výhodou tohoto povlaku jsou jeho dvě vrstvy. Spodní vrstva zůstává pružná, zatímco vrchní vrstva má tvrdost 9H. 

Ultra má garantovanou výdrž na laku vozidla 9 let. 

cena: 23000Kč

Keramická ochrana skel

Nabízíme i keramickou ochranu skel až na 6 měsíců, což při prudkých deštích značně oceníte. Maximální odpudivost vody již od 50km/h. 

Aplikace na čelní sklo od 390Kč, 

kompletně všechna skla 690Kč.

Keramická ochrana střech kabrioletů a interiérových textilů

Ochrana střech Vašeho kabrioletu nebo sedadel ve Vašem MPV? I na to máme řešení. Technologie Gtechniq nám umožňují ochránit i textil v maximálním rozsahu.

Cena střecha cabrioletu: 1990,-
interiérové díly: 200,-/ díl

 

Ceny jsou orientační a mohou se lišit podle velikosti vozu či náročnosti klienta.

K ceně je nutno přičíst cenu leštění, která bude upřesněna dle stavu laku vozidla.